.kúpa .predaj .reštrukturalizácia podnikov
SK EN
 
 
  05/03/2007 - Košice
Vitajte na našej novej stránke, ktorá je výsledkom rozsiahlejších zmien, ktoré sme pre vás pripravili. Predovšetkým došlo k zmene loga a tým aj k vytvoreniu jednotného vizuálu spoločnosti. Veríme, že zmenu privítate a tešíme sa na najbližšie stretnutia.
 
     

Predaj firmy
V prípade, že ste sa rozhodli ukončiť svoje podnikateľské aktivity, respektíve ich zmeniť a váš podnikateľský subjekt ma pozitívnu hodnotu, môžete ho dať do likvidácie alebo predať.

Likvidácia je neefektívny spôsob, ktorý majiteľovi v podstate neprinesie žiadny respektíve iba minimálny výnos, nakoľko náklady likvidácie sú vysoké a príjmy pomerne nízke.

Ak má PS svoju hodnotu nielen hmotnú (budovy, stroje, autá, zásoby) ale aj tržnú (stálych a perspektívnych zákazníkov, kvalitných zamestnancov), javí sa ako oveľa efektívnejšie tento subjekt zo strany majiteľa predať. Okrem výhody pre pôvodného majiteľa vo forme výnosu za predaj, je tu aj nezanedbateľná sociálna a obchodná stránka, a tou je zachovanie pracovných miest, udržanie obchodných vzťahov.

Naša agentúra poskytuje komplexné služby v tejto oblasti. Keď sa klient rozhodne svoj PS predať, naša agentúra mu vyhľadá najlepšieho partnera zo svojich databáz, respektíve osloví ďalších možných kupujúcich.

Výhodou predaja prostredníctvom našej agentúry je hlavne profesionalita a diskrétnosť, čím predchádzame zneisteniu zamestnancov a obchodných partnerov. Keď sa klient rozhodne svoj PS predať, väčšinou chce, aby sa celý obchod čo najdlhšie udržal v diskrétnej rovine. O rozhovoroch s potenciálnym kupujúcim je predávajúci vždy podrobne informovaný.

 
 
     

© 2007 Firma.sk. All rights reserved.

powered by maks