Firma.sk
.kúpa .predaj .reštrukturalizácia podnikov
SK EN
 
 
  05/03/2007 - Košice
Vitajte na našej novej stránke, ktorá je výsledkom rozsiahlejších zmien, ktoré sme pre vás pripravili. Predovšetkým došlo k zmene loga a tým aj k vytvoreniu jednotného vizuálu spoločnosti. Veríme, že zmenu privítate a tešíme sa na najbližšie stretnutia.
 
     

Kúpa firmy
Ak sa niekto rozhodne podnikať má na výber. Môže si založiť novú firmu, alebo kúpiť zabehnutú. Všetko má svoje výhody a nevýhody. Pri založení novej firmy má nižšie obstarávacie náklady a potreba hotových peňazí je nižšia a postupná. Nevýhoda je, že ideme do neznáma a nevieme, aký vývoj môžeme očakávať. Pred nami je množstvo starostí nesúvisiacich priamo s biznisom. Spravidla prvé roky je potrebné takúto firmu dotovať.

Ďalšia možnosť je kúpiť zabehnutú firmu. Je to síce náročnejšie na počiatočnú hotovosť, ale v podstate na druhý deň po kúpe spoločnosti začína prinášať výnos vo forme zisku ktorý môžeme použiť na ďalší rozvoj firmy, prípadne slúži ako návratnosť vloženej investície. Všeobecne kúpa perspektívnej spoločnosti sa javí ako najvýnosnejšia a relatívne bezpečná investícia nakoľko kupujúci vie do čoho investuje a má svoju investíciu pod kontrolou.

O aký PS by ste mali záujem?
Dajte nám vedieť o aký typ PS by ste mali záujem, veľkosť, kde, atď. Povieme Vám, čo je momentálne, alebo v blízkej budúcnosti na predaj. Ak v budúcnosti nájdeme niečo, o čo by ste mali záujem, tak sa s Vami skontaktujeme.

 
 
     

© 2007 Firma.sk. All rights reserved.

powered by maks