.kúpa .predaj .reštrukturalizácia podnikov
SK EN
 
 
  05/03/2007 - Košice
Vitajte na našej novej stránke, ktorá je výsledkom rozsiahlejších zmien, ktoré sme pre vás pripravili. Predovšetkým došlo k zmene loga a tým aj k vytvoreniu jednotného vizuálu spoločnosti. Veríme, že zmenu privítate a tešíme sa na najbližšie stretnutia.
 
     

Reštrukturalizácia
V živote každej firmy môže prísť obdobie problémov a s tým súvisiacich hrozieb. Za vplyvu vnútorných alebo vonkajších faktorov môže prísť k problémom, ktoré väčšinou vyústia do platobnej neschopnosti.

Pri pretrvávajúcej platobnej neschopnosti hrozí firme, že bude zo strany veriteľov na ňu podaný návrh na vyhlásenie konkurzu. Konkurz v podstate vedie ku zániku podnikania predmetnej firmy a pre majiteľa alebo majiteľov nemá žiadny pozitívny význam. V prípade, že firma je pomerne životaschopná len sa z určitých dôvodov dostala do platobnej neschopnosti, bolo by ju škoda likvidovať formou konkurzu.

V takýchto prípadoch zákon umožňuje reštrukturalizáciu. Cieľom reštrukturalizácie je vyliečiť chorú firmu a dosiahnuť jej normálne fungovanie. Tento proces sa deje pod súdnou ochranou. Naša agentúra Firma.sk poskytuje poradenstvo, pomoc pri vypracovaní reštrukturalizačného plánu, pomoc pri realizácii reštrukturalizačného plánu a ďalšiu poradenskú činnosť pri podnikaní.

 
 
     

© 2007 Firma.sk. All rights reserved.

powered by maks